Aleric Deslo Active

produkt dostępny bez recepty, płyn,

Desloratadyna (desloratadine)

, US Pharmacia

Dawka:

0,5 mg/ml

Opakowanie:

60 mililitrów
dostępny, cena 22,99 zł
22,99 zł

(0,38 zł / ml)

Opis Aleric Deslo Active

Aleric Deslo Active to lek dostępny bez recepty w postaci płynu doustnego, zawierający desloratadynę. Stosowany jest w alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, występującym np. w przebiegu kataru siennego lub uczulenia na alergeny kurzu domowego, objawiającym się m.in. kichaniem, katarem i świądem nosa, swędzeniem podniebienia, łzawieniem i świądem oczu. Innym ze wskazań jest także łagodzenie objawów pokrzywki alergicznej, objawiającej się świądem skóry i pokrzywką. Preparat działa przeciwalergicznie poprzez blokowanie uwalniania histaminy, dzięki czemu niweluje wymienione dolegliwości. Produkt jest odpowiedni dla dzieci powyżej 6. roku życia, młodzieży i dorosłych.

Kategorie Aleric Deslo Active

Podmiot odpowiedzialny Aleric Deslo Active

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Aleric Deslo Active

  • Substancja czynna: desloratadyna. Każda tabletka powlekana zawiera 5 mg desloratadyny.

  • Substancje pomocnicze: mannitol, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, powidon K30, kwas cytrynowy jednowodny, kroskarmeloza sodowa, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 400.

Ulotka produktu Aleric Deslo Active

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Ectodose

płyn, 20 ampułek

62,99 zł

Nasometin Control

aerozol, 1 butelka 10 gramów = 60 dawek

28,99 zł

Clatra Allergy

tabletki, 10 tabletek

Polcrom

krople do oczu, 2 butelki 5 mililitrów

19,99 zł

Zabak

krople do oczu, 5 mililitrów

52,99 zł

Hitaxa Metmin Spray

aerozol, 1 butelka 140 dawek

36,99 zł

Calcium Hasco Allergy

syrop, 150 mililitrów

21,99 zł

Momester Nasal

aerozol, 1 butelka 60 dawek (10 gramów)

Hitaxa Fast Kids

płyn, 60 mililitrów

24,99 zł